Operatív Igazgató

Környezetvédelmi feladatokra specializálódott cégcsoport hosszútávra keres Operatív vállalkozási igazgató kollégát.

Feladatok

- A projekt tervezési és kivitelezési tevékenység és projektmenedzsment teljes körű önálló szervezése és irányítása építőipari, környezetvédelmi és rekultivációs projektek területén.
- Környezetvédelmi tervezési és szakértői szervezet irányítása.
- A projekt kivitelezési szervezet teljes körű irányítása.
- A projekttervek elkészítésének és végrehajtásának felügyelete pénzügyi, műszaki és erőforrásterv tekintetében.
- A projektekkel kapcsolatos vezetői információs rendszer fejlesztése, működtetése és riportolása.
- Alvállalkozói rendszer menedzselése.

Elvárások

- Felsőfokú műszaki vagy építőipari, vagy környezetvédelmi végzettség.
- Legalább 5 év nagy projektek tervezésében és kivitelezésében, vagy műszaki ellenőrzésében vezetőként szerzett tapasztalat.
- Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek.
- Célorientált, megoldásközpontú gondolkodásmód, dinamizmus.
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség.
- B kategóriás vezetői engedély és utazási hajlandóság.
- Középfokú angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

- Professzionális munkakörnyezet.
- Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség.
- Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy lendületes és összetartó csapat tagjaként.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gintner Nóra
nora.gintner@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.