Karbantartási vezető

Világszinten vezető autóipari beszállító vállalat KARBANTARTÁSI VEZETŐ munkatársat keres azonnali munkakezdéssel Miskolcra.

Feladatok

- Felelős a karbantartási szervezet vezetéséért, fejlesztéséért.
- Felelős a gyártáshoz tartozó berendezések, gépek műszaki állapotáért, a megelőző karbantartási tevékenység tervezéséért és megvalósításáért, valamint a berendezések, gépek telepítéséért.
- Felelős a tartalékalkatrészek meglétéért és készletszintjéért, optimalizálja ezeket.
- Koordinálja a PLC programozással és ipari robotok programozásával kapcsolatos összes szükséges tevékenység ellátását az új termelőberendezésnek a sorozatgyártásba történő üzembeállításához, valamint annak felügyeletét a gyártás beindulását követően, illetve optimalizálja ezen folyamatokat, tevékenységeket.
- Felelős a karbantartáshoz kapcsolódó adatok elemzéséért, a riportok elkészítéséért és a folyamatok javításáért.
- Felelős a termelési egységek műszaki támogatásának megvalósulásáért.

Elvárások

- Felsőfokú gépészmérnöki/villamosmérnöki végzettség,
- Min. 3 év multinacionális környezetben szerzett karbantartási tapasztalat,
- Minimum 2 év releváns vezetői tapasztalat,
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás; német nyelvtudás előnyt jelent,
- PLC ismeret és/vagy tapasztalat előnyt jelent,
- Vezetői készségek, önállóság, határozottság, terhelhetőség, csapatmunka, jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

- Dinamikus, lendületesen fejlődő vállalat.
- Barátságos, összetartó csapat.
- Támogató vezetői háttér.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Gintner
nora.gintner@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.