SAP HR Developer

Egyik legnagyobb multinacionális autóipari beszállító magyarországi leányvállalata munkatársakat keres SAP HR területre.

Feladatok

- Alkalmazás- és interface fejlesztés az SAP HR Időgazdálkodás modulján belül
- SAP HR Időgazdálkodással kapcsolatos csapatprojektek segítése, tervezése, irányítása és megvalósítása
- Létező Időgazdálkodási alkalmazások / interfészek folyamatos karbantartása, megfigyelése és fejlesztése
- Customizing, és ahol szükséges, modellek és számítási típusok változtatása
- Tesztelés tervezése, minőségbiztosítás

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Az SAP HR moduljában customizing-ban szerzett tapasztalat
- Az adaptációs modellek / számítási típusok erős ismerete
- Koncepció-tervezés alapvető ismerete
- SAP ABAP/4 / ABAP Objects ismerete
- Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
- Alap Microsoft termékek mély ismerete
- Csapatmunkára való hajlam, magabiztosság

Amit kínálunk

- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység egy nemzetközi nagyvállalatnál
- Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
- Karrierlehetőség, folyamatos továbbképzés és tréningprogramok

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Makai Gergely
+36 20 952 2065
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.