Műszaki asszisztens

Multinacionális partnerünk műszaki asszisztenst keres bővülő csapatába szigetszentmiklósi munkavégzéssel.

Feladatok

- Kapcsolattartás a meglévő szervizpartnerekkel, ügyfélnyilvántartás kezelése
- Vállalatirányítási rendszerben történő rendelések kezelése
- Műszaki szaktanácsadás szerviz partnereknek, szerelőknek és felhasználóknak
- Ügyintézés CRM rendszer használatával
- Szerviz oktatások adminisztratív támogatása

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség - épületgépész végzettség előny
- Angol és/vagy olasz nyelv társalgási szintű ismerete előny
- Épületgépészként szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
- Felhasználói szintű Excel és World ismeretek
- Megbízhatóság, pontosság
- Tudatos, önálló munkavégzés
- Eredmény-orientáltság és csapatszellem

Amit kínálunk

- Modern munkakörnyezet és megbízható háttér
- Fiatal és dinamikus csapat
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.