Szoftver Implementációs Projektmenedzser

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Feladatok

A leendő kolléga felelős a cég szoftveres termékeinek és egyedi fejlesztéseinek bevezetési projektjeiért a vállalat fontosabb ügyfeleinél.
- Szerződéskötés előtti feladatokban (helyzetfelmérés, ajánlat- és szerződéskészítés) való aktív részvétel
- Erőforrás, ütem- és költségtervezés
- A projektben érintettek bevonása és igényeik felmérése
- A megvalósítás keretében a projektben résztvevő munkatársak motiválása, munkájuk irányítása
- Projektmegbeszélések vezetése
- Kockázatkezelés
- A projekt állapotának folyamatos monitorozása
- Szakmai tanácsadási tevékenység a szoftverek funkcionális tartalmának kialakításánál, részvétel a termékek továbbfejlesztési terveinek kialakításában
- Szakmai fórumokon való részvétel, előadások tartása

Elvárások

- Szoftver implementációban, bevezetésben, tanácsadásban szerzett 3+ éves tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felsőfokú végzettség
- Csapatjátékos hozzáállás
- Office eszközök magas szintű ismerete
- Ügyfélközpontú, magabiztos fellépés
- PMI minősítés előny

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem és piaci átlagon felüli juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
- Tapasztalatszerzés agilis, magasan képzett csapat tagjaként
- Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezető vállalatnál

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

András Sós
+36 1 688 6857
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.