Értékesítő (nemzetközi kiállítások)

A magyar agrárium és élelmiszergazdaság versenyképességének élénkítésében nagy szerepet játszó hazai partnerünkhöz keresünk értékesítői pozícióba dinamikus, kiállítások szervezésében és értékesítésben jártas kollégát!

Feladatok

-Nemzetközi kiállítások és szakmai találkozók szervezésében való részvétel
-Kiállítási részvételi jog értékesítése a belföldi KKV-k (pl. termelők, kisebb FMCG cégek) között (telefonon és személyesen egyaránt), a partnerek igényeinek legteljesebb kielégítése mellett
-Kétévente a budapesti OMÉK koncepciójának kidolgozása és a kiállítóhelyek értékesítése
-Marketingkommunikációs szolgáltatások értékesítése a B2B és B2G szektorban

Elvárások

-Min. 2-3 év tapasztalat nemzetközi kiállítások szervezésében, kiállító vagy kiállítást szervező cég képviseletében
-Szakmai találkozók szervezésében való tapasztalat előny
-Gazdasági felsőfokú végzettség
-Minimum középfokú, preferáltan tárgyalóképes angol nyelvtudás
-B2B értékesítési tapasztalat
-Kreativitás, erős szervezőképesség, üzleti szemlélet
-Határozott, dinamikus személyiség
-B kategóriás jogosítvány
-Agráripari / élelmiszeripari tapasztalat előny

Amit kínálunk

-Határozatlan idejű munkaszerződés
-Versenyképes juttatási csomag
-Stabil szakmai háttér
-Hosszú távú perspektíva

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szekér Tamás
+36 1 300 6609
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.