Kiemelt ügyfélszolgálatos

Nemzetközi logisztikai és szállítmányozó partnerünk részére keresünk Kiemelt ügyfélszolgálatra kollégát.
Ha szereted és tudod használni az angol nyelvet, szívesen tagja lennél egy fiatalos csapatnak, akkor jelentkezz!

Feladatok

- Bejövő rendelések kezelése/ feldolgozása
- Panaszokat fogadása és problémák megoldása
- Belső és külső ügyfelek támogatása számlákkal kapcsolatban
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és belső releváns osztályokkal
- A bejövő adatok rögzítése és ezek helyességének ellenőrzése a rendszerben
- Riportok és beszámolók készítése

Elvárások

- 1-2 ügyfélszolálatos tapasztalat
- értékesítői szemlélet
- aktív magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Legalább érettségi
- Ügyfél orientált szemlélet
- Csapatjátékos

Amit kínálunk

- Nemzetközi környezet
- Lehetőség tréningekre és fejlődésre
- Versenyképes juttatási csomag
- Stabilháttér

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tímea Viola
+36 1 3006721
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.