Ügyféltámogató mérnök

A hazai CAD/CAM/PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára Ügyféltámogató munkatársat keresünk.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

- Értékesítés támogatása műszaki és informatikai oldalról
- Ipari gyártó cégek gépészeti problémáinak feltérképezése, megoldása
- Ügyfelek számára műszaki tanácsadás
- Programozás, adatbázisok kezelése
- Adatbázisokkal kapcsolatos problémára megoldás keresés, pl. makró írása

Elvárások

- Erős középszintű ANGOL nyelvtudás
- Villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy mérnök-informatikus végzettség
- Programnyelvek ismerete, programozási tapasztalat előny(C#, VB.NET, Javascript, PHP)
- Haladó adatbázis ismeretek (SQL)
- Gyártási ismeretek
- MS Office magabiztos kezelése
- Megoldás központú gondolkodás, feladatok logikus, algoritmikus részekre bontására, és a feldolgozására való képesség
- Utazási hajlandóság
- Csapatmunka

Amit kínálunk

- Családias légkör
- Inspiráló munkakörnyezet
- Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Közös munka izgalmas, új ügyfelekkel
- Változatos, valós ipari feladatok megoldása
- Felelős, és önálló munkavégzés, támogatás egy csapattól

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rózsa Anita
+36 30 692 8875
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.