B2B Hunter értékesítő (Üzemi higénia)

Megbízónk számára, elhivatott hunter értékesítő szakembert keresünk, az alábbi pozícióba
B2B hunter értékesítő (Üzemi higénia)

Feladatok

- kereskedelmi szerződések kezelése
- új ügyfelek megkeresése, hosszú távú kapcsolatok kialakítása
- proaktív ügyfél akvirálás, cross-selling
- marketing akciók támogatása, közreműködés a partnerrendezvények sikeres lebonyolításában
- versenytársak figyelése, projektek felderítése, piaci információk gyűjtése
- adminisztratív feladatok

Elvárások

- legalább 2-3-év értékesítői tapasztalat
- elhivatottság az értékesítés iránt
- "hunter" személélet, ügyfél-akvirálás felé való nyitottság
- kiváló kapcsolatteremtő-, illetve tárgyalási készség
- MS office ismeret
- kommunikációképes angol nyelvtudás
- preferáltan felsőfokú végzettség
- B kategóriás gépjármű jogosítvány

Amit kínálunk

- stabil vállalati és szakmai háttér
– hosszútávú szakmai perspektíva
- versenyképes juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pomázi Gergely
+36 1 300 6667
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.