Raktári anyagmozgató

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Raktári anyagmozgató pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok

-Teherautók, vagonok és hajók fel- és lepakolása
-Anyagok rendszerbe vétele és összekészítése
-Anyagok fizikai ki- és betárolása a raktárban
-Acéltermék csomagolása

Elvárások

- Középfokú végzettség
- 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
- Precizitás, terhelhetőség

Előny:
-Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
-Érvényes emelőgép-kezelői jogosítvány híddarura, futódaru és bakdarura
- Acélipari szakmai tapasztalat
- NÉMET nyelvtudás

Amit kínálunk

- hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
- továbbképzési, tanulási lehetőségek
- részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése
- versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű (Győrtől 15 km)

Munkavégzés helye

Gönyű, Győr-Moson-Sopron megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
tatabanya@randstad.hu
34/200-330
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.