Részmunkaidős toborzás és kiválasztási gyakornok

Bővülő toborzói csapatunkba új munkatársakat keresünk.
Ha az interjún inkább az interjúztatói oldalon ülsz szívesebben, ha szeretsz on-line kutakodni, ha felpörget egy ígéretes pályázó megtalálása, köztünk a helyed!

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata, mely 55 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival.

Feladatok

- A Randstad partnerei számára a szakmai elvárásoknak megfelelő és a megbízó vállalati kultúrájához illeszkedő munkatársak rövid- és hosszútávon történő biztosítása
- Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű nyomon követése, betöltendő pozíciókról és a keresési folyamatok státuszáról riportok, kimutatások készítése
- A toborzás-kiválasztási folyamatok folyamatos fejlesztése, új toborzási források keresése
- Alternatív és kreatív toborzási csatornák használata
- A belső és külső álláshirdetés elkészítése
- Jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez
- Közép és felsőoktatási intézményekkel való kapcsolattartás, állásbörzéken, szakmai napokon, illetve további toborzási eseményeken való részvétel
- Szoros kapcsolattartás az üzleti partnerekkel és a jelöltekkel

Elvárások

- Aktív hallgatói jogviszony
- Aktív angol nyelvtudás
- Magabiztos számítástechnikai és közösségi média ismeretek
- Jó kommunikációs és empatikus képesség
- Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:
- Multinacionális és/vagy pénzügyi/ business service center környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési és tanulási lehetőség, hosszútávú karrier
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes, csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Edit Otott-Kovács
+36 20 420 3520
edit.otott-kovacs@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.