CNC gépkezelő

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető technológiai partnerünk kínál Önnek hosszú távú munkalehetőséget és folyamatos szakmai fejlődést.

Feladatok

- 3-5 tengelyes CNC maró gépek beállítása / kezelése
- Korrekciózások elvégzése a CNC gépeken
- CNC megmunkáló programok értelmezése
- Műszaki rajzok értelmezése
- Szerszámok cseréje
- Átállások, beállítások végrehajtása
- Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése
- Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Elvárások

- Folyamatos műszakrend vállalása
- Releváns szakmai tapasztalat
- Műszaki rajzolvasási képesség
- Precíz munkavégzés
- Megbízhatóság
- Terhelhetőség
- Mobilitás – delegáció vállalása adott esetben

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatások
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomag
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazási költségtérítés
- Céges buszok
- Munkásszálló igénybevételének lehetősége
- Folyamatos szakmai fejlődési biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ha felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu email címre és megkeressük a részletekkel.

Infó:
Hajnal Donát
+36 1 411 2090; +36 30 981 0039
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.