Karbantartó

Fűtőelemeket gyártó partnerünk részére keresünk karbantartó munkatársat azonnali munkakezdéssel Budapestre.

Feladatok

- műszaki rajzok olvasása és szerkesztése
- gépjavítási feladatok elvégzése
- épületgépészeti javítások elvégzése
- új gépek esetén építési feladatok teljesítése
- erőgépek felügyelete.
- klíma rendszer felügyelete
- fűtési rendszer felügyelete
- raktár készlet kezelés
- hegesztési, forgácsolási feladatok elvégzése
- elektromos és mechanikai mérések elvégzése
- műhely és javítási terület rend és tisztaság fenntartása

Elvárások

- azonnali munkakezdés
- végzettség az alábbi területek valamelyikén: mechanikai műszerész vagy elektronikai műszerész vagy szerszámkészítő vagy gépész lakatos
- műszaki rajz olvasási készség
- pontosság

Amit kínálunk

- versenyképes jövedelem
- kiemelt műszakpótlékok

Munkavégzés helye

Budapest IV.kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Seregi Zsuzsanna
zsuzsanna.seregi@randstad.hu
06304554757
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.