Senior C++ developer

Megbízónk egy IT Security területen működő szoftverfejlesztő cég, melynek fő profilja az elektronikus azonosításhoz szükséges kártyák fejlesztése.

Feladatok

A C++ fejlesztő feladata az elektronikus azonosításra szolgáló szoftverek fejlesztése, és middleware fejlesztés lesz (főleg C++, C és Java nyelveken); emellett lehetőséget adnak más projektekbe való bekapcsolódásra is.

Elvárások

- egyetemi végzettség
- min. 5-6 év tapasztalat fejlesztésben (C++, C, Java előny)
- magabiztos angol nyelvtudás, főleg írásban
- az ideális jelölt jól tud csapatban dolgozni és döntéseket hozni, képes rendszerben gondolkozni

Amit kínálunk

- kicsi, lapos szervezet, családias légkörrel
- szakmai fejlődés egy rendkívül innovatív cégnél
- versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Rác
+36 30 981 0054
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.