Beszerzési koordinátor

Szívesen dolgoznál Magyarország legjobb munkahelyén? Csapatvezetési, alapvető jogi ismeretekkel és jogosítvánnyal is rendelkezel?Akkor nincs mire várnod, jelentkezz most az ötszörösen díjnyertes céghez beszerzési koordinátornak, és dolgozz együtt az ország legelégedettebb munkatársaival!

Feladatok

- Beszerzési osztály napi szintű működését koordinálja
- Közreműködik a beszerzési stratégia kialakításában, a rövid és hosszú távú beszerzési tervek elkészítésben
- Kapcsolatot tart stratégiai és operatív beszerzőkkel, koordinálja őket a szükséges adatok megadása érdekében
- Figyelemmel kíséri az osztály jelentéseinek/ riportjainak/ adatbázisainak státuszát
- Vállalati szintű projektekben képviseli saját területét
- Fejlesztési javaslatokat dolgoz ki a hatékonyság növelése érdekében

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- 2 év szakmai tapasztalat
- Tárgyalási gyakorlat
- Microsoft Office irodai alkalmazások ismerete (kiemelten: word, excel, ppt)
- „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előny:
- SAP ismeret
- Hazai jogi és szabályozási környezet ismerete.
- Kiemelkedő elemző és kommunikációs képesség.
- Beszállítói, vevői, piacok, versenytársak ismerete.

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés, piaci átlagon felüli juttatásokkal
- Kellemes munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Siófok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.