Senior Bérszámfejtő

Partnerünk egy globális üzleti szolgáltatásokat nyújtó vállalat, akik dinamikusan fejlődő bérszámfejtői csapatukba keresnek Senior bérszámfejtő munkatársat Budapest belvárosában.

Feladatok

- A teamhez tartozó, a bérszámfejtési csoportvezető által kijelölt ügyfelek részére a magyar adózási és TB előírásoknak megfelelő, minőségi bérszámfejtési szolgáltatás csoporton belüli elvégzése, ellenőrzése.
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel, szakmai kérdések megválaszolása, tanácsadás,
- A Társaság adott ügyfeleinek bankjával való kapcsolattartás, átutalások kezelése és egyéb banki ügyintézés (számlanyitás, zárás, módosításokkal kapcsolatos bejelentések stb.).
- A Társaság adott ügyfelei részére heti, illetve havi jelentések és cash-flow-k
készítése és kiküldése.
- Adóhatósági regisztráció elvégzése a Munkáltató kijelölt ügyfelei részére
bevallások stb. elektronikus benyújtása érdekében.
- A Munkáltató Ügyfelei számára különböző bevallások, stb. benyújtása elektronikus úton
- Szakmai, gyakorlati segítségnyújtás a csoporton belül a bérszámfejtők, HR és pénzügyes munkatársak, gyakornokok részére.
- A bérszámfejtési csoportvezető távollétében helyettesítés.
- Új vagy távozó ügyfél esetén átadás-átvételben aktív közreműködés, kontroll biztosítása a bérszámfejtési csoportvezetővel egyeztetve.
- Döntés előkészítés komplex szakmai kérésekben, tanácsadásokban.
- A teambe érkező új munkatársak betanításában és zökkenőmentes integrálásában való aktív részvétel.
- NexCAFE és NexONTIME rendszerek ismeretének elsajátítása, új munkavállalók betanításában részvétel, cafeteria és time modulokban történő munkavégzés ellenőrzése, az osztály támogatása.

Elvárások

- minimum 3-4 év magyar bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett tapasztalat
- alapfokú angol nyelvtudás
- Microsoft Office programok magabiztos használata

Előny:
- Nexon programban szerzett jártasság

Amit kínálunk

- felelősségteljes feladatkör
- előrelépési lehetőség
- versenyképes juttatási csapat
- modern, inspiráló munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest, VII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Hajnalka Sziebert
+36 1 300 6706
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.