HR gyakornoki program – Randstad Hungary

A Randstad Hungary Magyarország vezető munkaerő-közvetítő cége, a Randstad csoport tagja, mely 50 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival.

Feladatok

Jelenleg a budapesti Randstad Irodába keresünk 1 fő diák munkavállalót back office HR adminisztrációs / munkaügyi területre heti 25-30 óra munkavégzéssel.

Feladataid:
- Kapcsolattartás a kölcsönzött munkavállalókkal
- Munkaszerződések, szerződésmódosítások precíz előkészítése, nyomon követése
- A Back Office szakemberek munkájának támogatása (munkaügy, bérszámfejtés)
- Telefonos ügyintézés
- Dolgozók orvosi vizsgálatainak nyomon követése
- Dolgozók leveleinek, telefonhívásainak megválaszolása

Elvárások

Amit várunk tőled:
- Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú (lehetőleg HR) tanulmányok, aktív hallgatói jogviszonny
- Előnyt jelent: munkajogi ismeretek, HR tanulmányok
- Heti minimum 25-30 óra munkavégzés
- Excel, Word magabiztos használata
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Ügyintézési, ügyfélkapcsolati, HR területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
- Precíz, megbízható, érett, nyitott, kommunikatív személyiség

Amit kínálunk

Amit nyújtunk neked:
- Állandó és hosszú távú munkalehetőség nemzetközi vállalatnál
- Tanulmányokhoz szükséges kötelező szakmai gyakorlat megszerzése
- Bepillantás a HR munkaügyi világába
- alapvető munkajogi, bérügyi ismeretek megszerzése
- Jelentős előny a későbbi elhelyezkedésnél

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alma Bencze
+36 1 300 6601
alma.bencze@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.