Karbantartási tervező

Növény feldolgozással foglalkozó gyártócégünkhöz keresünk KARBANTARTÁS TERVEZŐ MÉRNÖKÖT. Ha legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezel angolul jól bezsélsz és ismered a CMMS-t, akkor ne hezitálj jelentkezni!

Feladatok

- tervezett karbantartások megszervezése
- Preventív karbantartás
- Költség kalkulációk készítése, költés megtakarítási tervek készítése
- Karbantartás fejlesztése
- Együttműködés külföldi kollégákkal
- Karbantartáshoz szükséges eszközök biztosítása

Elvárások

- Gépész vagy villamosmérnök végzettség
- 3 év tapasztalat karbantartási területen: preferált: élelmiszeripar, malomipar, kémiai- gyógyszeripari tapasztalat
- előny: CMMS tapasztalat
-Modern karbantartási technológiák ismerete
- Fejlesztésben szerzett tapasztalat
-LEAN ismeret
-preventív karbantartási ismeretek
- Angol jó kommunikációképes szint (napi használat)

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Dunaföldvár, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rózsa Anita
+36 1 300 6674
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.