Raktárkezelő - Betanított munka (éjszaka)

Futár cég csomag szortírozó részlegére keresünk a megnövekedett forgalom miatt 5 fő csomag válogató munkatársat.

Feladatok

- beérkező csomagok válogatása
- csomagok raklapra pakolása
- vonalkód leolvasó használata

Hamar betanulható munka.
Éjszakai buszhoz, Ecseri út metró megállóig saját busszal kiviszik a dolgozókat.

Elvárások

- közepesen nehéz fizikai munkára alkalmas egészségi és fizikai állapot
- bejegyzés nélküli erkölcsi bizonyítvány
- állandó éjszakai munka vállalása (17.30 - 02.00, ami november közepétől: 22.00 - 06.00)
- dec. 27-ig tart a munkalehetőség

Főleg férfiak jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk

- a legjobban teljesítők hosszútávú munkalehetőséget kapnak
- jó kereseti lehetőség
- fiatalos, hangulatos munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.