Junior pénzügyi elemző

Nemzetközileg elismert logisztikával foglalkozó partnercégünk Business központjába keresünk JUNIOR PÉNZÜGYI ELEMZŐ pozícióba munkatársat.

Feladatok

Együttműködik a cég pénzügyi csapatával, és a cég partnereivel,
Adatok, számlák rögzítése, feldolgozása,
Tranzakciós adatok összegyűjtése, és átalakítása (Bejövő, kimenő ciklus számítás, PM díj, szállítás részletei)
Felmerülő hibák kiszűrése, és ellenőrzése,
Tranzakciós fájlok mentése, feltöltése, ellenőrzése,
Jóváhagyás előtti számlák egyeztetése a partnerekkel,
Számlázási feladatok ellátása.

Elvárások

Felsőfokú gazdasági, preferáltan pénzügyi végzett,
Folyékony angol nyelvtudás,
Ms Office magas szintű ismerete,
Kiváló kommunikációs készség,
Analitikus gondolkozásmód,
Jó csapatjátékos,
Ügyfélközpontúság,
Proaktivitás és rugalmasság,
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny: Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes kompenzációs csomag,
Fiatalos, lendületes csapat,
Hosszú távú lehetőség, és fejlődési lehetőség cégen belül,
Nemzetközi atmoszféra, és külföldi tréningek.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pincze Pálma
palma.pincze@randtad.hu
+36 30 542 8673
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.