Senior Rendszermérnök

Telekommunikációs területen meghatározó szerepet betöltő partnerünk számára keresünk Senior Rendszermérnök kollégát bővülő csapatukba.

Feladatok

- nagyvállalati IT infrastruktúrák fejlesztésében és üzemeltetésében való részvétel
- részvétel rendszerintegrációs projektekben
- adatközpont jellegű IT infrastruktúrák tervezése
- részvétel több ezer végpontból álló hálózatok teljes IT infrastruktúra tervezésében és integrációjában
- virtualizációs infrastruktúra kialakítása szerver hosting szolgáltatások számára
- AD, DNS, policy menedzsment, group policy-k, központi menedzsment rendszer kialakítása
- IT infrastruktúrában működő szerver szolgáltatások katalogizálása és a változások folyamatos nyomon követése.
- szoros együttműködés az IT hálózat-üzemeltető és -fejlesztő mérnökökkel.
- IT biztonsági projektek szakmai támogatása

Elvárások

- szakirányú felsőfokú végzettség
- minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat.
- nagyvállalati szerver-infrastruktúra tervezésében, tesztelésében, rendszer-integrációban, üzemeltetésben szerzett tapasztalat
- Microsoft rendszerek magas szintű ismerete (AD, Exchange, WEB, DNS, FTP, DHCP, fileshare, MSSQL, Sharepoint, MS Office 365 stb).
- Microsoft licensing ismeret
- Microsoft minősítések megléte vagy azzal egyenértékű tudás
- virtualizációs rendszerek magas szintű ismerete (MS Hyperv, VMWare)
- adatbázis-kezelő rendszerek alapszintű ismerete
- mentő és tároló rendszerek (EMC, HP) ismerete előnyt jelent
- ITIL ismeret előnyt jelent
- kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs és együttműködési készség, precizitás

Amit kínálunk

- változatos, kihívásokkal teli munkakör
- hosszú távú, stabil lehetőség
- szakmai megbecsültség
- versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Hubai
boglarka.hubai@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.