ASP.NET Fejlesztő

Ügyfelünk 25 éve jelen lévő, pénzügyi alkalmazásokat fejlesztő, multinacionális cég, aki a világ 50 legnagyobb bankjának nyújt IT szolgáltatásokat.
Meglévő csapatukba keresünk Tapasztalt ASP.NET Fejlesztőt.

Feladatok

- A szoftver felépítésének átlátása, megértése, követése
- A csapaton belüli, illetve tágabban az üzletágon belüli domain tudás megszerzése
- Aktív részvétel a fejlesztés teljes ciklusában az igény pontosításától, a tervezés-feljesztés-tesztelésen át, az éles rendszer bevezetéséig
- Az üzlettől érkező, a kóddal szemben támasztott technikai követelmények értelmezése, esetenként azok megfogalmazása
- Proaktív részvétel a technikai vitákban és brainstorming jellegű egyeztetéseken
- Új megközelítések, megoldások és fejlesztési javaslatok megfogalmazása a termék minőségének, fenntarthatóságának és minél hatékonyabb támogathatóságának érdekében
- Junior kollégák, illetve kisebb fejlesztői csapatok mentorálása, támogatása az üzleti követelményeknek megfelelő termék komponensek és funkciók lefejlesztésében
- Szoros együttműködés kialakítása a tesztelő, Technical Architect és Functional Architect kollégákkal, valamint az üzleti oldal és a fejlesztés egyéb képviselőivel
- Megfelelő prioritási sorrend felállítása
- Az automatikus tesztelés elveinek megfelelő fejlesztés – unit, illetve integrációs tesztek írása, a tesztelők segítése napi munkájukban
- A meglévő, modern sztenderdeknek megfelelő fejlesztés

Elvárások

- Releváns felsőfokú végzettség
- 2-4 év ASP.NET/C# (3.5-4.5) fejlesztésben szerzett tapasztalat
- Microsoft technológiák széleskörű ismerete
- WCF, REST tudás
- T-SQL, MS SQL és Server 2008+ használatában szerzett gyakorlat
- Erős architektúrális ismeretek: n-tier design, design patterns, principals, patterns (SOLID, DRY, clean code) ismeretek
- Valamely erőforrás kezelő rendszer (mint például TFS) ismerete
- Unit tesztek írásában és Test Framework (NUnit és Microsoft test) használatában szerzett gyakorlat
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Csapatmunkában/mentorálásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- A legfrissebb MS technológiák használata (Visual Studio 2013, .Net 4.5, SQL szerver 2012)
- Versenyképes jövedelem
- Éves bónusz, cafeteria
- Vadonatúj, modern munkakörnyezet
- Fejlődési, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
+36 20 952 2065
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.