Beszállítói minőségfejlesztő mérnök

Multinacionális gyártópartnerük számára keresünk Beszállítói minőségfejlesztő mérnök munkatársat.

Feladatok

- Új és átépített termékek bevezetésének támogatása a beszállítónál
- Nemzetközi együttműködés a társgyárakkal
- A stratégiai beszerzés támogatása
- Új beszállítók keresése, jóváhagyása
- Beszállítófejlesztés, főként a minőség, a folyamat és a módszerek területén
- Aktív együttműködés a beszállítók közötti termékáttelepítések során

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalóképes ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás
- Gyakorlati tapasztalat minőségirányítási rendszerek alkalmazásában
- Több éves beszállító fejlesztési tapasztalat
- Önálló, eredményorientált munkavégzés
- Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

- Versenyképes kompenzációs csomag
- Karrier lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rita Szitkay
+36 1 688 6846
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.