Projektvezető- Értékesítő

Ipari érzékelőket gyártó partnerünk keres Nyugat-Magyarországi munkavégzéssel értékesítő-projekt munkatársat. Ha úgy érzed elég rátermett vagy és műszaki tudásod is elég ahhoz, hogy kellő szaktanácsadást tudj adni a cég leendő és meglévő partnereinek, Jelentkezz!

Feladatok

- Kijelölt területen az értékesítési feladatok elvégzése
- Új ügyfelek szerzése
- Projektek teljes körű lebonyolítása
- Cég portfóliójának ismertetése (hő-, füst elvezetés; ipari kapuk telepítése és szervizelése)
- Heti jelentések, negyedéves riportok elkészítése

Elvárások

- legalább középfokú műszaki végzettség érettségivel, előny: Mérnöki végzettség
- min. 5 év értékesítésben szerzett tapasztalat,
- jó kommunikációs készség,
- hasonló területen (műszaki szolgáltatások értékesítésében) szerzett tapasztalat,
- nagyfokú mobilitás, utazási hajlandóság,
- önálló munkavégzés
- „B” jogosítvány – minimum 5 éves vezetési tapasztalattal

Amit kínálunk

- Céges autó, laptop, mobiltelefon
- teljesítmény alapú bónusz kifizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.