Áruházvezető

Piacvezető babaáruházlánc kiemelt üzletébe keresünk Áruházvezető munkatársat győri munkavégzéssel.

Feladatok

- A vállalat üzletpolitikájának megvalósítása
- Pontos készletvezetés és áruátvétel
- 6 fős csapat vezetése és támogatása
- Szakszerű tanácsadás a dolgozók részére, termékismeret, eladástechnika és pénztárkezelés terén
- Reklamáció kezelés
- Áruházi folyamatok működtetése
- Napi munka során felmerülő problémák kezelése

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- 2-3 éves releváns szakmai háttér
- Minimum 5-6 fő irányításában szerzett tapasztalat
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete előnyt jelent
- Pontos, precíz munkavégzés
- Jó problémamegoldó képesség
- Terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális környezet
- Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Győr

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Patrícia Makay-Rupp
+36 1 300 6675
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.