Könyvelő

Nemzetközi partnerünk számára keresnünk egy tehetséges könyvelőt Budapest 17. kerületében található irodájukba.

Feladatok

- Szállítói számlák könyvelése
- Credit manager támogatása
- Zárásokban, adóbevallásban való részvétel
- Intercompany egyeztetések elvégzése ellátása
- Részben kimenő számlázási, bevallások elkészítésével kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások

- Felsõfokú számviteli-, vagy pénzügyi végzettség, mellette mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent
- 1-2 év könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás legalább írásban
- MS Navision ismeret előny

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú, stabil vállalati hátér
- Kellemes, fiatalos, barátságos légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gróf Szabina
+36 1 300 6602
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.