Junior Sales Support Munkatárs

A kockázati tőke befektetési terület legjobb szakembereit keressük partnerünk épülő szervezetéhez.

Feladatok

- a Szenior Befektetési és Értékesítési Menedzserek munkájának teljes körű támogatása értékesítési aspektusból, illetve háttérmunka formájában
- piacelemzés készítéséhez adat- és információgyűjtés magyar és angol nyelvű felületeken
- a befektetési és marketing dokumentumok összeállításának támogatása adminisztratív oldalról
-promóciós anyagok kiküldése potenciális ügyfeleknek

Elvárások

- felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági területen
-legalább egy év tapasztalat sales support területen
- az inkubációs/start-up világ követése és a piac iránti komoly érdeklődés
- aktív, felsőfokú angol nyelvismeret

- nagyfokú segítőkészség
- analitikus készség, precizitás
- gyors tanulási készség
- nagyfokú rugalmasság és stressztűrő készség
- multi-tasking képesség
- dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd

Amit kínálunk

- nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
- részvétel egy újonnan alakuló szervezet felépítésben
- versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gróf Szabina
+36 1 300 6602
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.