Marketing gyakornok

Bővülni szeretnénk, ha minden jól megy Veled!
A munkaerő-kölcsönzés üzletágunk támogatására keressük azt a marketing gyakornok kollégánkat, aki abban segít majd nekünk, hogy intenzív social média kommunikációnk legyen a megfelelő célcsoportokkal.

Feladatok

Ha tudsz proaktív lenni és önállóan dolgozni, értesz egy kicsit a photoshop-hoz, kreatív meglátásaid vannak és jó esztétikai érzéked, Téged keresünk!
Mivel nálunk mindig nagy a pörgés, belekóstolhatsz majd a rendezvény szervezésbe is. Optimális esetben full time szeretnénk alkalmazni, de elképzelhető, hogy a tanulmányaid után akár hosszútávon is tudunk majd állást biztosítani neked!
Magadra ismertél? Kíváncsiak vagyunk Rád!
Várjuk a jelentkezésed!

Elvárások

Fontos, hogy még legalább 1 évig legyen nappali hallgatói jogviszonyod, különben nem tudunk alkalmazni.
Legyél talpraesett, és gyors! Sok feladatod lesz, tudnod kell hatékonyan priorizálni!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Judit Jávorszki
+36 1 300 6643
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.