Karosszéria lakatosi munkalehetőség Németországban!

Németországi munkalehetőség!
Neves autóipari beszállító vállalat számára keresünk Karosszéria lakatost!

Feladatok

Feladatok:

• Gépjármű alkatrészek beszerelése és beállítása
• Alumínium karosszéria felületkezelése

Elvárások

Elvárások:

• Karosszéria lakatos képesítés
• Karosszérialakatosként szerzett tapasztalat
• Tapasztalat az utó munkákkal/Smart Repair (forrasztás..stb)
• Nagyon jó MIG hegesztői ismeretek
• B kategóriás jogosítvány és saját autó
• Középfokú német nyelvismeret (B2)

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:

• Kimagasló bérezés
• Ingyenes munkaruha és munkavédelmi cipő
• Első két hónapban ingyenes lakhatás
• Több műszakos munkarend (3 műszak)

Munkavégzés helye

Heilbronn, Németország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pécsi Nóra
tel.:34/200-330
e-mail.: tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.