Összeszerelő munkatárs Franciaországban

Franciaországi munkalehetőség!
Termelési- /összeszerelő munkatársat keresünk!

Feladatok

Feladatok:

- Repülőgép kabin felszerelés, és egyedi alkatrészek szerelési munkái
- Megrendelések, építési okmányok és előírások olvasása
- Szerszámok, anyagok és segédberendezések előkészítése
- Egyedi alkatrészek összeszerelése különböző műszaki leírások alapján
- Szerkezeti egységek összeszerelése, működési vizsgálata
- Igazítások, kiegyenesítések, ragasztások (szilikonnal) és a részegységek csavarozása
- Reklamációk ügyintézése

Elvárások

Elvárások:

- Kézügyesség, és technikai hozzáértés
- Szerkezeti rajz értelmezése
- Német nyelvi szint (kommunikációs, A2 szint, valamint angol nyelvi alapismeretek)
- Jogosítvány és saját gépjármű
- Utazási hajlandóság (Ulm térségében, valamint munka Hamburgban vagy Toulouse-ban(Franciaországban))

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:

- Kimagasló bérezés
- Több műszakos munkarend (3 műszak)

Munkavégzés helye

Franciaország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Seregi
zsuzsanna.seregi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.