Pénzügyi asszisztens

Multinacionális gyártó partnerünk keres új pénzügyi asszisztens kollégákat azonnali kezdéssel részmunka időben

Feladatok

- beérkező számlák kontírozása és könyvelése
- adóbevallások előkészítése
- főkönyvi számlák egyeztetése
- tárgyi eszközök nyilvántartása és könyvelése
- statisztikai és egyéb jelentések készítése
- részvétel az időszakos számviteli zárási folyamatokban

Elvárások

- felső- vagy középfokú gazdasági végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
- középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- rugalmas, szolgáltatás központú attitűd
- jó kommunikációs készség, erős problémamegoldó képesség
- tanulási, fejlődési hajlandóság

Munkavégzés helye

Környe, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
06/34-200-330
tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.