Műszaki értékesítő/szaktanácsadó

Ügyfelünk FMCG területen működő multinacionális vállalat.

Feladatok

- A cég - ipari ragasztástechnikai - termékeinek értékesítése közvetlenül az ipari partnereinknek, valamint disztribútorainknak
- A jelenlegi vevőkör folyamatos, magas szintű kiszolgálása és bővítése
- Szaktanácsadás, műszaki segítségnyújtás a vevőkör részére - A forgalom növelése az új innovatív technológiák alkalmazásával
- Kapcsolattartás a budapesti központtal

Elvárások

- Mérnöki végzettség (diploma)
- 2 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
- Tapasztalat ipari felhasználóknak történő értékesítésben (előny a disztribútorok kezelésében szerzett tapasztalat)
- Kommunikáció képes ANGOL nyelvtudás
- B kat. jogosítvány

Amit kínálunk

- Alapfizetésen felül mobiltelefon és autó
- Tréningek és továbbképzések

Munkavégzés helye

Dél-dunántúli régió, Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Őze Ivett
ivett.oze@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.