Flotta koordinátor

Nemzetközi autó lízinggel, flotta ügyintézéssel foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk flotta koordinátor munkakörbe új kollégákat.

Feladatok

- kapcsolattartás a szerződött szervizhálózattal és ügyfelekkel
- a szerződéses működés felügyelete szervizek irányában
- szervizektől bejövő árajánlatok ellenőrzése és jóváhagyása
- szerviz kontroll ajánlatok bekérése
- garancia, méltányosság érvényesítése
- javítás optimalizáció megadott stratégiai irányelvek alapján
- kapcsolódó folyamatokban közreműködés
- reklamációk kezelése beszállítók és ügyfelek irányába egyaránt
- formai és tartalmi számlaellenőrzés és adminisztráció

Elvárások

- szakközépiskolai érettségi, autószerelő vagy autóvillamossági szakirányon
-technikusi képesítés illetve a felsőfokú képesítés előnyt jelent
- hasonló pozícióban szerzett min. 3-4 éves tapasztalat
- precizitás, pontosság
- jó kommunikációs képesség
- nagy terhelhetőség
- irodai környezetben való munkavégzés kedvelése
-word, excel középszintű felhasználói ismerete

Előnyt jelent:
- vállalatirányítási rendszer ismerete
- társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- versenyképes jövedelem
- cafeteria, juttatási csomag és bónusz rendszer
- lendületes, fiatalos csapat
- igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kocsis Ivett Dalma
06/30/428-7739
ivett.dalma.kocsis@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.