Logisztikai csomagolástervező munkatárs

Ügyfelünk egy multinacionális autóipari vállalat, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően logisztikai területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat:
Logisztikai csomagolástervező.

Feladatok

Az új gyártási sorozat, illetve a meglévő termékek számára az egyedi logisztikai szállító és tároló eszközök (csomagolási) koncepciójának tervezése.
Szoros együttműködés a központi csomagolástervezési osztállyal.
Csomagolási tervek kidolgozása, előírások gondozása és szükség esetén megváltoztatása, figyelembe véve a folyamatváltozásokat, illetve a minőségügyi szempontokat.
Egyedi logisztikai szállító és tároló eszközöknél költségek és beszállítók összehasonlítása, dokumentálása.
Egyedi csomagolási koncepciók rögzítése a megfelelő rendszerben.

Elvárások

Lezárt műszaki tanulmányok, logisztikai és anyaggazdálkodási ismeretekkel
Kiváló német nyelvtudás
Külföldi utazási hajlandóság
CAD ismeretek
Logisztikai összefüggések ismerete

Amit kínálunk

Multinacionális, modern, gyártó környezet
Versenyképes juttatási csomag
Fiatal, dinamikus csapat
Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.