Felsővezetői-Asszisztens

Partnercégünkhöz, egy évtizedek óta működő, stabil gazdálkodású és folyamatos növekedésben lévő társasághoz keresünk Felsővezetői-Asszisztenst.

Feladatok

- Vezérigazgató személyi asszisztensi feladatainak ellátása
- Menedzsment munkájának adminisztratív támogatása
- Kapcsolattartás munkatársakkal, tagszervezetekkel, külső ügyfelekkel
- Az iroda mindennapi működésének biztosítása (tárgyalók és irodai környezet)
- Rendezvények szervezése és lebonyolítása
- Projektekben való részvétel

Elvárások

- több éves releváns munkatapasztalat vezetői asszisztensként
- protokolláris viselkedés
- kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
- pontosság, alaposság
- önálló és felelősségteljes munkavégzés
- középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- önálló, felelősségteljes munkakör
- központi elhelyezkedés
- változatos feladatok
- versenyképes juttatási csomag, bónusz és cafeteria

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Helga Erdei
helga.erdei@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.