Kereskedelmi Supervisor (játékipar)

Multinacionális partnerünk számára keresünk Merchandise Supervisor feladatkörbe angolul beszélő, tapasztalattal rendelkező, agilis, dinamikus szakembert a játékipar területére.

Feladatok

- Merchandiser feladatok ellátása, retail hálózat kezelése
- Merchandiser csapat irányítása, coach-olása, koordinálása
- Értékesítési tanácsadás, ellenőrzés, új rendszerek felállítása
- Folyamatos riportálás a vezetőség részére, előrejelzések készítése
- Alkalomszerű, teljes körű Trade Marketing tevékenységek koordinálása
- Havi akciótervek tervezése, végigkísérése, értékelése

Elvárások

- Legalább 2-3 értékesítésben eltöltött tapasztalat (középvezetői vagy supervisori gyakorlat előny)
- Erős kommunikációképes, tárgyalóképes angol nyelvtudás (aktív használat)
- B kategóriás jogosítvány
- Agilis, dinamikus attitűd
- Csapatjátékos, mégis önálló és fejlődni vágyó személyiség
- Értékesítői szemlélet, újszerű megközelítés
- Felsőfokú végzettség
- Trade Marketing területén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

- Multinacionális, növekvő vállalat, meghatározó piaci szereplő
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú lehetőség, szakmai perspektíva

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.