Lakatos

Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata
Lakatost
keres a Budapest III. kerület Solymárvölgyben található téglagyárába.

Feladatok

-Gyártósori gépek beállítása, és működtetése
-Mechanikus hibák felderítése, és elhárítása
-Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása
-Elvégzett tevékenységek dokumentációja

Elvárások

-Lakatos szakmacsoportba sorolt szakmunkás v. magasabb, középfokú szakirányú végzettség
-Gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
-Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása

Előnyt jelent:
-középfokú angol- vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

-Versenyképes jövedelmet,
- Béren kívüli juttatások,
-Előlépési lehetőséget,
-Jó munkahelyi légkört kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát tartalmazó pályázatát „Solymár lakatos” megnevezéssel küldje el a fizikaimunka@randstad.hu e-mail címe.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tímea Tóth
fizikaimunka@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.