Nemzetközi fuvarszervező- Üllő

Logisztikai partnercégünkhöz keresünk NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐT!

Feladatok

- Fuvarrendelések fogadása, feldolgozása, megfelelő fuvareszközök biztosítása,
- fuvarmegbízások elkészítése, elküldése,
- kapcsolattartás a megbízóval, címzettel, alvállalkozóval, együttműködés a felmerülő problémák kezelésében,
- szállítmányozási feladatok megfelelő adminisztrációja, dokumentumok lefűzése,
- riportok, KPI kimutatások készítése.

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség
- fuvarszervezés területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- precizitás, megbízhatóság
- önálló munkavégzés
- logisztikai ügyintézői tanfolyam (OKJ)
- angol nyelvtudás
- ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
- magabiztos MS Office ismeretek

Amit kínálunk

- Fejlődési lehetőség egy multinacionális vállaltnál
- felelősség a pozícióban
- céges telefon, laptop
- cafeteria

Munkavégzés helye

Üllõ, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Seregi
+36304554757
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.