Payroll Administrator

Van már 1-2 éves tapasztalatod magyar bérszámfejtésben, de úgy érzed még fejlődnél ezen a területen?
Beszélsz legalább középszinten angolul?
Szeretnél szolgáltató szektorban dolgozni?

Ha magadra ismertél, jelentkezz nemzetközi ügyfelünk dinamikusan fejlődő Bérszámfejtő csapatába Payroll Administrator munkatársnak!

Feladatok

- Multinacionális ügyfeleknek teljes körű bérszámfejtési szolgáltatás nyújtása
- Napi bérszámfejtési feladatok ellátása
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel (magyar és/vagy angol nyelven)

Elvárások

- Minimum 1 év bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
- Felsőfokú gazdasági végzettség és/vagy TB ügyintézői végzettség)
- Magabiztos középszintű angol nyelvtudás
- MS Office ismeret (Excel, Word)
- Érdeklődés a bérszámfejtési terület iránt
- Nagy munkabírás

Amit kínálunk

- Egyéni fejlődési lehetőség (szupervisor/manageri pozíciók a későbbiekben)
- Biztos karrierút
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag (túlóra is kifizetésre kerül)
- Rendszeres teljesítményértékelés
- Modern, fiatalos, színvonalas munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sziebert Hajnalka
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.