Senior Java fejlesztő

Partnerünk számos hazai és nemzetközi integrációs és fejlesztési projektben vesz részt, a több mint egy évtizede sikeresen működő informatikai csapatával.

Feladatok

Feladatok:
- Integrációs folyamatok kialakításának tervezése és megvalósítása
- Technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés
- Presales szakmai támogatás
- Projektek/termékek szakmai tervezésében és megvalósításában való részvétel
- Junior kollégák támogatása

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 5 év Java/JavaEE fejlesztői tapasztalat
- Magas szintű tervezési és dokumentálási készség (UML és Design Pattern ismeretek)
- Fejlesztési tapasztalat a következő technológiákban: Spring Framework, Hibernate, JUnit, PL/SQL, MS SQL
- Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk

- Nemzetközi projektekben való részvétel
- Folyamatos szakmai kihívás és fejlődés
- Rendszeres belső képzések
- Konferenciákon való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Győri Laura
laura.gyori@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.