Ruby on Rails szoftverfejlesztő

Elismert hazai ügyfelünk megbízásából Ruby on Rails szoftverfejlesztő munkatársat keresünk az alábbi feltételek szerint.

Feladatok

Az új kolléga egy 6-8 fős nemzetközi vonatkozású csapat tagjaként foglalkozna magas követelmény-rendszerű szoftverek fejlesztésével és szoftver-architektúra tervezéssel, műszaki informatikai fejlesztési projektek keretein belül.

Elvárások

- felsőfokú egyetemi végzettség
- magabiztos angol nyelvtudás
- HTML5 és Ruby on Rails ismerete
- Javascript fejlesztői gyakorlat
- Microsoft .NET ASP, C#, WPF fejlesztési nyelvek ismerete

Előnyök:
- Oracle PL/SQL környezetben szerzett tapasztalat
- agilis környezetben szereztt szoftverfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- innovatív munkakörnyezet
- szakmai fejlődési lehetőség
- sikeres, fiatalos csapat
- alkalmankénti utazási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Győri Laura
laura.gyori@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.