Junior Kommunikációs és PR Specialista

Érdekelnek a startupok és van már tapasztalatod PR-ban? Szeretnél innovatív környezetben és projekteken dolgozni egy tapasztalt szakember mellett?

Ha mindegyik kérdésre igennel válaszoltál, akkor jelentkezz a Junior Kommunikációs és PR Specialista pozícióra!

Feladatok

- a Szenior Kommunikációs és PR Specialista munkájának teljes körű támogatása
- részvétel hazai és nemzetközi szakmai magazinokkal, médiumokkal, online magazinokkal és egyéb piaci szereplőkkel történő kapcsolattartásban
- sajtóközlemények, sajtótájékoztatók megszervezésének támogatása adminisztratív feladatokban és egyéb háttérmunkával
- vállalati imázs kommunikációjának, kapcsolódó események kommunikációjának támogatása a szenior munkatárs mellett
- PR folyamatokban és kreatív munkában való részvétel, branding folyamatokba és egyéb projektekbe történő bevonódás és ezek támogatása
- marketing kollégákkal, egyéb társosztályokkal történő kommunikáció segítése
- beszámolók, riportok, prezentációk készítése
- egyéb adminisztratív és szervezési feladatok

Elvárások

- felsőfokú végzettség, preferáltan kommunikáció területen
- technológiai trendek követése
- az innovációs, start-up ökoszisztéma iránti erős érdeklődés
- kommunikáció/PR területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
- aktív, felsőfokú angol nyelvismeret
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
- precíz, önálló, megbízható munkavégzésre való képesség
- jó szervezőkészség (prioritások, határidő tartása)
- proaktivitás, kezdeményezőkészség
- nyitottság a politikai kommunikáció felé

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- szakmai kihívás, perspektíva
- részvétel újonnan alakuló koncepció kialakításában

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+361 300 6670
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.