Szenior Marketing Specialista

Ismered a startupok világát és felkészült marketing szakember vagy? Nyitott vagy az innovációra és ismered az online világot és a hazai piacot?

Ha mindegyik kérdésre igennel válaszoltál, akkor jelentkezz a Szenior Marketing Specialista pozícióra!

Feladatok

- marketingstratégia és koncepció megvalósítása, kivitelezése és fejlesztése
- marketingkampányok menedzselése, médiafigyelés, médiavásárlások követése, piaci információk naprakész ismerete
- content marketing oldalak tartalommal való megtöltése, platformok kezelése
- közösségi felületek menedzselésén, content marketing átfogó ismeretén keresztüli márkaépítés, márka pozicionálása
- weboldalak kezelése, szakmai közösség építése, szakmai tartalom generálása online felületeken
- nemzetközi portálok követése
- rendezvényeken, konferenciákon való megjelenés, releváns, hírértékkel bíró eseményeken való részvétel és aktív követés
- szakmán belüli szaksajtó orgánumok, médiumok követése, hírértékű események és információk kommunikálása az aktív felületeken
- offline marketing elemek kezelése
- grafikussal, ügynökségekkel, társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások

- minimum 4 éves releváns munkatapasztalat
- felsőfokú végzettség
- a releváns szakmai rendezvények, csoportok, social media felületek naprakész ismerete országos és regionális szinten
- technológiai trendek naprakész ismerete
- piaci szereplők, szaksajtó, online felületek ismerete
- web site-fejlesztésben és üzemeltetésben szerzett tapasztalat előny
- új termék, innováció piacra vezetésében való részvétel előny
- start-up kampányok felépítésében, piacra vezetési kampányában való részvétel előny
- közösségi finanszírozási kampányban, befektetési, inkubációs világhoz kapcsolódó kampányban való részvétel előny
- aktív, felsőfokú angol nyelvismeret
- koordinálási képesség, több szálon futó projektek sikeres, precíz követésének képessége
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
- proaktivitás, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- szakmai kihívás, perspektíva
- részvétel újonnan alakuló koncepció kialakításában

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+361 300 6670
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.