Hegesztő berendezés szerviztechnikus

Magyarországi hegesztő berendezéseket forgalmazó partnercégünkhöz keresünk Hegesztő berendezés szerviztechnikus munkatársat.

Feladatok

• Hegesztőgépek hibakeresése, javítása, tesztelése
• Karbantartások, validálások elvégzése
• Hegesztőgép bemutatók szerviz támogatása

Elvárások

• Elektrotechnikai műszerész, gyengeáramú technikusi, mechatronikai végzettség, tapasztalat
• Megfelelő kompetens, elsősorban szervizelés területén szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
• Önálló munkavégzés, precizitás
• Együttműködő személyiség

Előnyök:
• Hegesztés-technikában szerzett tapasztalatok
• Német és/vagy angol nyelvtudás

A munkavégzés helye: budapesti/nagytarcsai székhely, országos munkavégzés.

Amit kínálunk

• Szakmai továbbfejlődési lehetőség: hegesztőrobotok irányába
• Állandó szakmai fejlődési lehetőségek
• Német gyártó cég szakmai támogatása
• Fiatalos, dinamikus közösség
• Hosszú távú tervezési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.