Gyártástechnológus

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált gyártástechnológus kollégát.

Feladatok

- Az anyavállalattól érkező terv dokumentáció feldolgozása, gyárthatóság vizsgálata
- Gyártási folyamatok tervezése, gyártási dokumentáció előkészítése (alapanyag, technológia kiválasztás, normaóra meghatározása)
- A gyártás teljes körű műszaki támogatása, gyártási folyamatok technológiai felügyelete, gyártási értékek figyelemmel követése
- Nemmegfelelőségek kezelése, javító intézkedések meghatározása
- Változás kezelés
- Kapcsolattartás a társosztályokkal
- Gyártási folyamatok optimalizálása, részvétel folyamatfejlesztési projektekben
- Árajánlatok előkészítése (alapanyag, gyártási óra szükséglet, gyárthatósági vizsgálat)
- Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal

Elvárások

- Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
- Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
- MS Office ismeretek felhasználó szinten
- Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
- Nyílt és kreatív gondolkodás, proaktivitás
- Precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
- Készüléktervezési gyakorlat előnyt jelent
- Forgácsolási ismeretek előnyt jelent
- Minőségbiztosítási területen való jártasság előnyt jelent
- LEAN/TPS ismeretek előnyt jelent
- SAP ismeretek előnyt jelent
- Multinacionális munkakörnyezetben és/vagy külföldön szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

- Hosszú távú munkalehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési és tanulási lehetőség
- Változatos, kihívást jelentő feladatok
- Megbízható, stabil háttér
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039 vagy küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.