Jogász

A közigazgatás helyett kipróbálnád magad a versenyszférában? Kihívásokkal teli munkahelyre vágysz?
Beleásnád magad a közbeszerzés rejtelmeibe?

Akkor jelentkezz!

Megbízónk egy nagy múltra visszatekintő, sikeres magyar ügyvédi iroda.

Feladatok

Jogászként széleskörű tapasztalatra tehetsz szert a társasági jogban és közbeszerzés területén, többek között az alábbi feladatokban:

- közbeszerzések utóellenőrzése
- közbeszerzési dokumentumok ellenőrzése
- közbeszerzésekkel kapcsolatos adminisztráció
- közbeszerzéssel kapcsolatos jogi feladatok

Elvárások

Alapvető elvárások:
- Jogi diploma
- Szakvizsga
- Legalább 1 éves ügyvédi tapasztalat
- Érdeklődés a közbeszerzés iránt
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Precizitás
- Terhelhetőség
- Rendszerben való gondolkodás

Kiválasztásnál előnyt jelent:
- Közbeszerzési szakjogász végzettség vagy közbeszerzési referens képesítés

Amit kínálunk

- Preztizs értékű ügyfelek kezelése
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Belső tréningek
- Stabil vállalati héttér
- Hosszútávú karrier lehetőség
- Exclusive munka környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Petra Takács
+36 1 300 6685
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.