Junior Controller

Nagy múltú, gyógyszeriparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk junior kontrollert.

Feladatok

Részvétel a K+F kontrolling osztály feladataiban:
- Kutatás-fejlesztési projektek tervezésében és nyomon követésében való részvétel;
- Projektriportok készítése;
- Hatóanyag- és Készítményfejlesztési igazgatóságaink költségtervezési folyamatában való részvétel
- Részvétel a költségkeret-gazdálkodáshoz kapcsolódó feladatokban; tervezés, riportkészítés
- Adhoc riportok, elemzések készítése

Elvárások

- Tapasztalat: 1-3 év (kontrolling területen)
- Végzettség / iskola: egyetem, főiskola
- Kulcskompetenciák:precíz munkavégzés; proaktív szemlélet; feladatorientáltság; terhelhetőség; jó kommunikációs képesség; nyitottság az új megoldások és rendszerek irányában; csapatjátékos szemléltmód
- Nyelvtudás: angol középfok
- IT tudás: Excel magabiztos használata; Word, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
- Előny: SAP, TM1, MS Access ismerete, termelővállalati kontrollingban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
- Stabil vállalati háttér
- Munkavállaló-barát munkahely

Munkavégzés helye

Budapest, XVI. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Petra Takács
+36 1 688 6813
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.