Georg gépkezelő

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető transzformátor gyártással foglalkozó cég keres folyamatosan bővülő megrendelések miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakembereket.

Feladatok

- Vasmagdaraboló gép kezelése
- Műszaki rajz alapján történő munkavégzés
- Folyamatos termelés biztosítása

Elvárások

- Szakmunkás bizonyítvány
- Műszaki ismeretek
- Precíz munkavégzés
- Gépkezelői, termelési tapasztalat előnyt jelent
- Híddarus vizsga előnyt jelent
- Megszakítás nélküli munkarend vállalása

Amit kínálunk

- Versenyképes bérezés
- Utazási költségtérítés
- Kiemelkedő teljesítményt elismerő havi bónusz csomag
- Cafeteria támogatás
- Sportolási támogatás
- Hónap dolgozója program keretein belül extra juttatás
- Nemzetközi környezetben folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Hajnal Donát
+36 30 981 0039
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.