Szenior transzferár specialista

HA:
- tartalmas munkát keresel,
- fontosnak tartod a kiszámítható és tervezhető munkát
- fiatalos és barátságos csapatot keresel,
- számodra fontos az ügyfelek magas minőségű kiszolgálása,
- szívesen dolgozol csapatban, nem idegen számodra több ember munkájának az irányítása,

Feladatok

Feladatod lesz:
- a támogató kollégák által elkészített transzferár dokumentációk és kutatások ellenőrzése,
- transzferár dokumentációk elkészítésével kapcsolatos munka leosztásának, információk begyűjtésének és a dokumentációk határidőre való elkészítésének koordinálása,
- támogató kollégák irányítása a transzferár dokumentációkkal összefüggésben,
- közvetlen kapcsolattartás ügyfelekkel,
- pályakezdő kollégák betanítása.

Elvárások

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség számviteli, pénzügyi, gazdasági területen,
- Legalább 4 éves, releváns szakmai tapasztalat
- A magyar transzferár szabályok ismerete,
- Precizitás és pontosság, igény a minőségi munka iránt,
- MS Excel és Word felhasználói ismeretek,
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban,
- Önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

Amit kínálunk

- A piacon elismert ügyfelek kiszolgálása,
- Gyorsan növekvő üzleti környezet,
- Kellemes munkakörnyezet és támogató csapat,
- Versenyképes fizetés, juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bognár Eszter
eszter.bognar@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.