Szenior Adó Specialista (SZJA & TB)

Ügyfelünk, az egyik kiváló referenciával bíró multinacionális tanácsadó cég Szenior Adó Specialistát keres SZJA és TB területre saját csapatába tárgyalóképes angol és német nyelvtudással.

Feladatok

- Ügyfelek magyar SZJA és TB bevallásainak elkészítése, ellenőrzése
- Meglévő és beérkező információk és számadatok rendszerezése, elemzése és feldolgozása
- Kapcsolattartás külföldi társirodákkal, hatóságokkal és ügyfelekkel
- Junior asszisztensek munkájának koordinálása, ellenőrzése
- Adminisztratív feladatok ellenőrzése:
-- Felelősség a számlázási folyamatért, azok határidejének betartása
-- Szerződések, ajánlatok előkészítése; emlékeztetők megírása
-- Anyagok dokumentálása

Elvárások

- felsőfokú végzettség
- 3-5 év, gazdasági/pénzügyi /adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
- SZJA, TB területen szerzett tapasztalat
- Magabiztos német és angolnyelv-tudás szóban és írásban
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
- Precizitás, igény a minőségi munka iránt
- Pontos, segítőkész, együttműködő személyiség

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Fiatal és dinamikus csapat
- Belépéskor képzés, valamint folyamatos szakmai továbbképzés

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Petra Takács
+36 1 688 6813
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.